Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики EHI-10000S
| Виробник | EnerSol |
| Країна-виробник | Китай |
| Номінальна потужність інвертора, кВт | 10 |
| Максимальна потужність інвертора ( 20 сек), кВт | 30 |
| Форма вихідного сигналу | Правильна синусоїдна |
| Номінальна ефективність | >88% (Пікова) |
| Ефективність лінійного режиму, % | >95 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9-1.0 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 230 |
| Регулювання вхідної напруги, % | ±10 |
| Вихідна частота , Гц | 50 ± 0.3 |
| Захист від короткого замикання | є |
| Час передачі, мс | 10 |
| THD, % | |
| Номінальна вхідна напруга, В | 48 |
| Мінімальна початкова напруга, В | 2 для 24В Режим |
| Сигналізація низького заряду батареї, В | 2 для 24В Режим |
| Відключення при низькому заряді, В | 2 для 24В Режим |
| Сигналізація високої напруги, В | 2 для 24В Режим |
| Відновлененяч низької напруги батареї, В | 2 для 24В Режим |
| Споживання в режимі постачання | |
| Вихідна напруга | Залежить від типу батареї |
| Автоматичне відключення , А | 80 |
| Максимальна потужність заряду | 1/3 номінальної потужності |
| Захист від перезаряду, В | 2 для 24В режиму |
| Форма вхідного сигналу | Синусоїда (електромережа або генератор) |
| Номінальна напруга байпаса, Vac | 230 |
| Максимальна вхідна змінна напруга, В | 300 для 230 |
| Номінальна вхідна частота, Гц | 50 |
| Нізькочастотне відключення, Гц | 47±0.3 для 50 |
| Високочастотне віключення, Гц | 55±0.3 для 50 |
| Почсаткова напруга батареї для запуска, В | 2 для 24В режиму |
| Захист від перевантажання ( навантаження SMPS) | Автовимикач |
| Датчик температури батареї | так |
| Вихід. Захист від короткого замикання | Автовимикач |
| Байпас вимикач, А | 80 |
| Рейтинг перемикача | 80 А для UL |
| Байпас без підключеного акумулятора | так |
| Максимальний струм байпасу, А | 80 |
| Номінальна напруга, В | 12/24/48 |
| Діапазон сонячної вхідної напруги, В | 15-45/ 30-70/ 60-100 |
| Номінальний ток заряду, А | 40 для 60 |
| Номінальний вихідний струм, А | 15 |
| Самоспоживання | |
| Масова плата (за замовчування), В | 2 для 24В режим |
| Плаваючий заряд ( за замовчууванням), В | 2 для 24В режим |
| Еквалізаційний заряд ( за замовчуванням) , В | 2 для 24В режим |
| Відключення через перезаряд, В | 2 для 24В режим |
| Відновлення після перезаряду, В | 2 для 24В режим |
| Відключення через розряд, В | 2 для 24В режим |
| Відновлення після розряду, В | 2 для 24В режим |
| Температурна компенсація | -13.2мВ/°С для 12В Режим |
| Температура навколишнього середовища | 0 ~ 40°С(Повне навантаження) 40 ~ 60°С(Зниження номінальних характеристик) |
| Монтаж | Настінне кріплення |
| Габаритні розміри, мм | 588*415*200мм |
| Розміри при транспортуванні, мм | 750*520*310 |
| Дисплей | Status LEDs / Status LEDs+LCD |
| Вага інвертора (+ сонячної зарядки) , кг | 68.5 |
| Вага транспортування ( + сонячна зарядки), кг | 70.5 |
Габаритні розміри упаковки EHI-10000S
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 750 | 520 | 310 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте


