Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний високоякісний інструмент професійного класу. Призначена для приготування бетонної суміші і будівельних розчинів шляхом їх механічного перемішування. Без бетономішалки не обходиться жодне будівництво. Це незамінний і надійний помічник! У дію апарат запускається від електромотора потужністю і живиться від побутової мережі напругою 220В. Тип приводу - класичний, вінцевий. Конструкція моделі виконана з надійних сталевих деталей і має запас міцності. Завдяки наявності в мішалці коліс, переміщення її по будмайданчику - абсолютно не складне завдання. Купуючи цю бетономішалку, Ви отримуєте високу надійність, тривалий термін експлуатації і гарантію якості.
| Ширина | 0.57 |
| Довжина | 0.43 |
| Висота | 0.75 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Бренд | Вектор-В |
| Колір | Оранжевий |
| Швидкість обертів | 29 об/хв |
| Комплектація | Бетонозмішувач, інструкція, гарантійний талон |
| Тип пакування | Гофротара |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для виготовлення бетонних сумішей |
| Тип двигуна | Електричний |
| Особливості | Гарантія 1 рік |
| Напруга | 220 В/ 50 Гц |
| Вага | 42,500 |
| Обєм бака, л | 125 |
| Потужність двигуна (Вт) | 650 |
| Вид товару | Бетонозмішувач гравітаційний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вектор |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 125 л |
| Об'єм готової суміші | 125 л |
| Частота обертів барабана | 29 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Кількість обертів двигуна | 29 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 42.5 кг |
- Ціна: 8 360 ₴







