Сетка затеняющая AgroStar з UV (3*5) 95% затенения

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Затінююча ткана сітка має широкий попит в Європейських країнах, а з недавніх пір стала популярною і в Україні. Ці міцні і в той же час дуже легкі вироби, виконані зі світлостабілізованого поліетилену, стали незамінними помічниками для овочівників, садівників, фермерів і городників-любителів. Використовують затінюючу сітку переважно в жаркий період, оскільки основним призначенням її являється захист рослин від сонячних променів, що може стати причиною загибелі урожаю. Сітка також використовується для притінення дитячих ігрових зон, альтанок, автостоянок і ін. У будівництві з її допомогою прикривають ремонтовані фасади будівель, будівельні ліси і тому подібне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agro Star |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Полиэтилен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.300 кг |
| Вид товара | Сітка затіняюча з УФ стабілізатором |
| Высота | 0.03 см |
| Длина | 0.45 мм |
| Количество в упаковке | 20 |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Назначение | Для : створення тіні ,маскування фасадних робіт,захисту рослин, тощо. |
| Объем | 0,0076 |
| Особенности | Захищає від птахів,вітру,сонячних опіків та висихання |
| Плотность | 95% |
| Размер | 3м*5м |
| Состояние | Новое |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.65 см |
- Цена: 546 ₴


