Агроволокно AgroStar 50 UV черное (1,6*50)*

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Агроволокно AgroStar буває як в рулонах по 50 і 100м, так і в пакетах по 5 і 10м шириною 1,6 і 3,2м. Агроволокно – сучасний екологічний матеріал, що використовується в сільському господарські для підвищення врожайності та захисту рослин від різних кліматичних впливів навколишнього середовища. В асортименті компанії К.tex агроволокно представлене у двох колірних варіантах: біле, чорне. Біле агроволокно. Призначене для захисту від холоду, вітру, спеки, а також для накриття рослин. Його використовують для виготовлення спеціальних ковпаків для утеплення дерев взимку та ранньою весною, для облаштування теплиць та парників, для накриття озимих посівів та ін. Чорне агроволокно. Основна функція чорного агроволокна – мульчування. Воно забезпечує зберігає вологи в ґрунті, перешкоджає формуванню кірки на поверхні, зберігає землю пухкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agro Star |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Тип | Агроволокно |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Агроволокно укривне |
| Высота | 0.1 см |
| Длина | 1.6 мм |
| Країна походження | Україна |
| Материал | Нетканий поліпропіленовий матеріал виготовлений за технологією спанбонд |
| Особенности | Має пористу структуру,яка пропускає повітря, воду і необхідний для рослин спектр світла |
| Плотность | 50 UV |
| Назначение | Для укриття рослин,парників.Для мульчування грунту.Для захисту від заморозків,сонячних опіків,бур’яну,птахів,шкідників. |
| Состояние | Новое |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.1 см |
- Цена: 880 ₴

