Агроволокно AgroStar 50 UV черное (1,05*50)*

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Агроволокно AgroStar – сучасний екологічний матеріал, що використовується в сільському господарські для підвищення врожайності та захисту рослин від різних кліматичних впливів навколишнього середовища. В асортименті агроволокно представлене у двох кольорових варіантах: біле та чорне, Розмір буває як в рулонах по 50 і 100м, так і в пакетах по 5 і 10 м шириною 1,6 і 3,2 м. Біле агроволокно призначене для захисту від холоду, вітру, спеки, а також для накриття рослин. Його використовують для виготовлення спеціальних ковпаків для утеплення дерев взимку та ранньою весною, для облаштування теплиць та парників, для накриття озимих посівів та ін. Основна функція чорного агроволокна – мульчування, воно зберігає вологу в ґрунті, перешкоджає формуванню кірки на поверхні, зберігає землю пухкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agro Star |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Тип | Агроволокно |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.720 кг |
| Вид товара | Агроволокно укривне |
| Высота | 1.05 см |
| Длина | 0.1 мм |
| Країна походження | Україна |
| Материал | Нетканий поліпропіленовий матеріал виготовлений за технологією спанбонд |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Особенности | Має пористу структуру,яка пропускає повітря, воду і необхідний для рослин спектр світла |
| Плотность | 50 UV |
| Назначение | Для укриття рослин,парників.Для мульчування грунту.Для захисту від заморозків,сонячних опіків,бур’яну,птахів,шкідників. |
| Размер | 1,05м*50м |
| Состояние | Новое |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.1 см |
- Цена: 585 ₴

