Тент універсальний AgroStar 100(4*8) зелений

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тарпауліновий тент з підвищеною міцністю і довговічністю. Має невелику вагу та високу міцність на розтягування і водонепроникність. По периметру тент має облямівку( подвійна товщина) і алюмінієві люверси, за допомогою яких можливо зробити швидкий монтаж, використовуючи підручні засоби (шнур, мотузок, гілки, палиці). Основною функцією тарпауліна є захист об'єктів від сонця, атмосферних опадів, а також від очей сторонніх людей. Тент має широке застосування у багатьох сферах діяльності сучасної людини :- устаткування складських приміщень; - накриття яхт і катерів, легкових автомобілів, кузовів вантажних автомобілів, напівпричепів і причепів; - накриття зібраного урожаю, зокрема сена, соломи і зерна; - великих площ землі, створення тимчасових укриттів; - захист свіжоукладеного асфальтового покриття від несприятливої дії атмосферних опадів; - укриття будматеріалів, захист будівель, бетонні роботи; - незамінний атрибут турпоходів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agro Star |
| Материал | Тарпаулин |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Тент універсальний |
| Высота | 0.03 см |
| Длина | 0.4 мм |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Назначение | Для накриття автомобілів,катерів,будівельних матеріалів,зібраного врожаю.Для захисту від дощу під час турпоходів. |
| Особенности | Стійкий до механічних впливів,дії ультрафіолету.Водонепроникний.Краї додатково армовані полімерним шнуром.Завдяки люверсам швидко монтується. |
| Плотность | 100 г/м2 |
| Размер | 4м*8м |
| Состояние | Новое |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.6 см |
- Цена: 691 ₴




