Адаптер для підключення зарядного пристрою до акумулятора LiFePO4 клемма М-8

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер призначений для підключення зарядного пристрою LiFePO4 до акумулятора Lifepo4 SA180 12.8V 100A (VIPOW). акумулятора Lifepo4 SA150 12.8V 50A (VIPOW) і до акумуляторів LiFePO4 з кільцевими наконечниками під М6 - М-8"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 537 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,055 |
| Тип | адаптери |
- Ціна: 255 ₴
