Агроволокно AgroStar 50 UV чорне (1,6*50)*

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Агроволокно AgroStar буває як в рулонах по 50 і 100м, так і в пакетах по 5 і 10м шириною 1,6 і 3,2м. Агроволокно – сучасний екологічний матеріал, що використовується в сільському господарські для підвищення врожайності та захисту рослин від різних кліматичних впливів навколишнього середовища. В асортименті компанії К.tex агроволокно представлене у двох колірних варіантах: біле, чорне. Біле агроволокно. Призначене для захисту від холоду, вітру, спеки, а також для накриття рослин. Його використовують для виготовлення спеціальних ковпаків для утеплення дерев взимку та ранньою весною, для облаштування теплиць та парників, для накриття озимих посівів та ін. Чорне агроволокно. Основна функція чорного агроволокна – мульчування. Воно забезпечує зберігає вологи в ґрунті, перешкоджає формуванню кірки на поверхні, зберігає землю пухкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agro Star |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип | Агроволокно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Агроволокно укривне |
| Висота | 0.1 см |
| Довжина | 1.6 мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал | Нетканий поліпропіленовий матеріал виготовлений за технологією спанбонд |
| Особливості | Має пористу структуру,яка пропускає повітря, воду і необхідний для рослин спектр світла |
| Щільність | 50 UV |
| Призначення | Для укриття рослин,парників.Для мульчування грунту.Для захисту від заморозків,сонячних опіків,бур’яну,птахів,шкідників. |
| Стан | Нове |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.1 см |
- Ціна: 880 ₴

