Редуктор до електротрициклів 1200 Вт

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка передач для Model 2 — ключовий механізм трансмісії, який забезпечує ефективне перемикання швидкостей та адаптацію потужності двигуна до умов руху. Відзначається надійністю, точністю роботи та тривалим ресурсом. Ідеально підходить для заміни зношеної або пошкодженої трансмісії, забезпечуючи плавну та стабільну їзду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.16 см |
| Габарити | 25.4 * 23.5 * 17 см |
| Довжина | 0.26 мм |
| Стан | Нове |
| Сумісно з | Dozer Model 2, 2Е |
| Ширина | 0.18 см |
- Ціна: 5 156 ₴







