Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий двигун G7-2BT – це потужний та продуктивний агрегат, який забезпечить ваш мотоблок необхідною силою для виконання різноманітних сільськогосподарських робіт. Він ідеально підходить для обробки ґрунту, культивації, посадки та викопування сільськогосподарських культур, транспортування вантажів і багатьох інших завдань. Переваги двигуна G7-2BT: - Надійність і довговічність – виготовлений із високоякісних матеріалів, двигун стійкий до інтенсивної експлуатації; - Економічне споживання палива – витрати бензину оптимізовані для мінімізації витрат; - Універсальність – підходить для різних моделей мотоблоків такі як G7-2, G7-2BT(3+1), легко монтується; - Потужна тяга – забезпечує ефективну роботу навіть на складних ґрунтах; - Захист від перегріву – ефективна система повітряного охолодження подовжує термін служби; - Охолодження: Повітряне, забезпечує стабільну роботу без перегріву -Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |
| Витрата палива(середня) | 0,8 л/год |
| Висота | 0.39 см |
| Гарантія | 1 Рік |
| Довжина | 0.4 мм |
| Діаметр вала хвостової частини | Під шліци 20мм*25мм |
| Діаметр внутрішньої різьби (вал) | 6.5 мм |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Обсяг паливного бака | 3,7 л. |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л |
| Робочий об’єм двигуна | 208 куб.см |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Тип двигуна | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (170F) |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип пакування | Картонна коробка/Пінопласт |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 0.42 см |
- Ціна: 6 227 ₴








