Передня вилка амортизатор 75 см (пара)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передня вилка-амортизатор для Model 3 (довжина 75 см) призначена для зменшення вібрацій та ударних навантажень під час руху, забезпечує плавність ходу й підвищує комфорт керування. Виготовлена з міцних матеріалів, сумісна з конструкцією Model 3, встановлюється у штатні місця кріплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.08 см |
| Довжина | 0.7 мм |
| Розмір | Довжина амортизатора 39 см ( діаметр 36,8 мм) |
| Стан | Нове |
| Сумісно з | Dozer Model 3 |
| Ширина | 0.08 см |
- Ціна: 4 988 ₴



