Мотоблок DOZER DE6-1 (4.00-10) електростартер, дизель

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоблок Dozer – одна з найкращих моделей фермерської техніки, призначена для автоматизації процесів обробки земельних ділянок. Використовуючи різні навісні аксесуари (плуг, підгортачі, фрезу, причіп, картоплекопалку та ін.), за допомогою функціонального обладнання можна значно прискорити та полегшити процес виконання безлічі операцій. Компактні розміри, можливість повороту та регулювання висоти ручок дозволять використовувати мотоблок у важкодоступних місцях: для обробки ділянок поблизу та під деревами, біля паркану, серед чагарників. Економічність витрати палива та продумана конструкція роблять цю модель техніки незамінним помічником на городі, у дворі, у саду. Продумана система охолодження захищає мотор від перегріву і забезпечує тривалий термін служби агрегату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоблок |
| Система запуску | Електростартер |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал отбора мощности | Є (під шпонку 18 мм) |
| Тип товару | Мотоблок |
| Тип палива | Дизель |
| Витрата палива(середня) | 0,8 л/год |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Вантажність | 500 кг |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 8 секцій (2+1+1) по 4 ножі,інструмент |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач | 2 вперед та 1 назад |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Призначення | Для обробітку грунту |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Розмір | 1740 х 980 х 1050 мм (Д х В х Ш) |
| Робочий об’єм двигуна | 296 куб.см |
| Розмір коліс | 4х10 |
| Тип двигуна | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (178FЕ) |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Тип приводу | Прямий |
| Ширина культивації | 1150 мм |
- Ціна: 39 205 ₴







