Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоблок DOZER D10-1(4.00-10) з дизельним двигуном– одна з найкращих моделей фермерської техніки, призначена для автоматизації процесів обробки земельних ділянок, а також дана модель має диференціал, що дозволить робити розвотор без зайвого навантаження. Використовуючи різні навісні аксесуари (плуг, підгортачі, фрезу, причіп, картоплекопалку та ін.), за допомогою функціонального обладнання можна значно прискорити та полегшити процес виконання безлічі операцій. Компактні розміри, можливість повороту та регулювання висоти ручок дозволять використовувати мотоблок у важкодоступних місцях: для обробки ділянок поблизу та під деревами, біля паркану, серед чагарників. Економічність витрати палива та продумана конструкція роблять цю модель техніки незамінним помічником на городі, у дворі, у саду. Продумана система охолодження захищає мотор від перегріву і забезпечує тривалий термін служби агрегату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал отбора мощности | Є (під шпонку 18 мм) |
| Тип товару | Мотоблок |
| Тип палива | Дизель |
| Витрата палива(середня) | 1 л/год |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Вантажність | 500 кг |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 8 секцій (2+1+1) по 4 ножі,інструмент |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Навантаження | 320 кг |
| Призначення | Використовується для обробки грунту |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Особливості | Диференціал - дозволяє розвертатись на місці без зусиль. |
| Розмір | 1740 х 980 х 1050 мм (Д х В х Ш) |
| Робочий об’єм двигуна | 406 куб.см |
| Розмір коліс | 4х10 |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип приводу | Прямий |
| Ширина культивації | 622-1140 мм |
- Ціна: 33 946 ₴








