Електровелосипед IDemo COUNTRY LIBERTY PRO 1000W LiFePO4 Чорний

Серія Country – спеціальна лінійка електроскутерів з збільшеними за радіусом колесами. Ці двомісні скутери зручні як велосипеди, але з електроприводом.
Характеристики:
✔ Двигун: 1000W
✔ Акумулятор: 72V 20Ah LiFePO4
✔ Довговічна АКБ LiFePO4 (літій-залізо-фосфат). До 10 років експлуатації. Батарея стійка до перегріву та безпечна.
✔ Запас ходу: 40-50 км (у залежності від ваги та стилю їзди)
✔ Максимальна швидкість: 45 км/год.
✔ Гальма: Переднє барабанне, заднє барабанне
✔ NFC-ключ
✔ Максимальне навантаження: 150 кг.
✔ 20" колеса
✔ Пом'якшена підвіска
✔ Дисплей: LCD дисплей
✔ Місця: Двомісний варіант
Електроскутер IDemo Country Liberty Pro забезпечує комфорт і надійність при поїздках. Його збільшені колеса дозволяють легше долати нерівності дороги, а потужний електропривод надає плавний і швидкий рух. Запас ходу від 40 до 50 км дозволяє комфортно пересуватися на далекі відстані, а вантажопідйомність до 150 кг робить його ідеальним вибором для двох осіб.
Бренд IDemo – новий український бренд, який спеціалізується на поставках якісних електродевайсів зі всього світу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IDemo |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 508 мм |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка, Ручне гальмо |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
- Ціна: 30 429 ₴





Відправка з 02 червня 2026