Доставляємо тільки Новою Поштою і тільки у розібраному стані. Самовивозу немає. У деяких випадках може стягуватися передоплата в розмірі вартості доставки.
Новинка! Електричний велосипед FADA RiTMO N 1200W
Представляємо нову модель електровелосипеда FADA RiTMO N, яка є логічним продовженням попередніх моделей RITMO, але іншими конструктивними параметрами, характеристиками та опціями.
Нижче ми перерахуємо основні технічні моделі, а потім опишемо докладніше деталізацію по них:
- Батарейний модуль встановлений не під сидінням, а під ногами, щоб знизити центр ваги, забезпечити кращу керованість та стабільність під час руху вдвох будь-якими дорогами. Кількість АКБ в батареї - 5 шт по 25Ah кожна із загальною напругою 60 Вольт - Важливо! Завдяки застосуванню нового контролера, ємність батарей не завжди викачується в максимумі на 1200 Watt, а генерує це з логікою продовження наявності потенціалу ємності для максимального збереження можливої величини більшого пробігу. Як результат, електровелосипед став динамічнішим і проїжджатиме ще більшу дистанцію;
- Новий керуючий контролер. Краща швидкодія, покращене охолодження і, що головне, контролер постійно варіює перетворення ємності батарей на подачу струму в двигун і виключно пропорційно відкриття ручки акселерації;
- Двигун: 1200 Ватів потужності;
- Гальмівна система з урахуванням збільшеної загальної потужності електровелосипеда - в конструкції гальмівної системи застосовано переднє дискове гальмо для більш ефективного гальмування;
- Захисні гофри, які повністю закривають пір'я вилки та оберігають від попадання абразивних частинок;
- Амортизатори налаштовані м'якше, ніж раніше, і розташовані під іншим кутом до важеля маятникового, щоб краще реагувати навіть на маленькі нерівності (раніше було інакше);
- Комфортне сидіння забезпечить зручність розміщення двох осіб, саме сидіння задовольнить навіть об'ємних власників своїми габаритами та м'якістю;
- Завдяки тому, що батарейний модуль розміщений в підніжній частині корпусу, тепер під сидінням є додаткове місце для дрібної поклажі, яке закривається на ключ.
- Відсік на фронтальній панелі для дрібниць та гаджетів;
- Збільшений задній багажник із встановленим на ньому багажним кофром. Ваша поклажа буде захищена від попадання бруду та води, якщо випадково потрапите під дощ;
- Заднє крило краще закриває колесо і запобігає розбризкуванню на всі боки (на ноги пасажира) при їзді в негоду;
- Розмірність і тип шин: 90/90 -12 передня / задня, безкамерні, обода коліс, пофарбовані порошковою емаллю;
- У стандартній комплектації USB-port і тримач телефону;
- Панель приладів інтегрована в рульову частину та виконана на базі рідкокристалічного дисплея, що забезпечує відмінну читаність показань як у темну пору доби, так і при яскравому денному освітленні.
- Лінзована фара головного світла оснащена сучасною LED-підсвіткою зі зміною кольору світіння, що не лише покращує видимість у темний час доби, а й додає моделі виразного та сучасного зовнішнього вигляду.
Максимальна швидкість заявлена виробником може досягати до 50 км/год (якщо буде обраний режим № 3 "Потужний", а максимально можлива дистанція пробігу майже до 55 км в режимі "Стандартний"). Враховуючи середньостатистичні потреби користувачів і звичайно ж дуже демократичну вартість самого електровелосипеда перша генерація моделі вже зумовила його популярність.
Оновлена модель для щоденного використання, зараз обладнана практично всіма технічними опціями, які необхідні та корисні для власника.
У стандартну комплектацію також входить:
- дзеркала заднього виду;
- звичайні велосипедні педалі як альтернатива електродвигуну та допомога стану здоров'я;
- передній речовий кошик;
- система блокування мотора (Rear motor lock);
- сигналізація;
У конструкції двигуна застосована одна з найновіших технологій, яка заснована на використанні не неодимових магнітів, а алюміній-нікель-кобальтових елементів зі сплаву AlNiCo. Магніти цього типу володіють гарною термостійкістю і механічною міцністю. Виливка є найбільш широко використовується способом виробництва таких магнітів. Вони використовуються в гальмівних системах ABS в автомобілях, язичкових контактах, датчиках та в медичному обладнанні.
Сплав AlNiCo має ряд важливих характеристик:
- низька коерцитивність
- високий рівень залишкової індукції: магніти деяких форм можуть створювати потужні магнітні поля
- максимальна робоча температура до 450 °C
- складається з відносно дорогої сировини: нікелю та кобальту.
Якщо висловитися більш зрозуміло – найважливішим і значущим плюсом магнітів AlNiCo є довготривалість їхньої ефективності. Електромагнітна індукція зберігається протягом декількох років без істотного зниження, а це забезпечує електромотору тривалу працездатність протягом тривалого терміну експлуатації.
Акумуляторна батарея тягова свинцево-кислотна, тип батареї AGM з загальним номіналом 60V-25Ah (1500 Вт * год).
| Масо-габаритні характеристики | |
| Довжина, мм | 1900 |
| Ширина, мм | 690 |
| Висота, мм | 1110 |
| Споряджена маса, кг | ≤72,5 (маса вказана з усіма 5 тяговими батареями 6DZF-25 A/h) |
| Параметри двигуна | |
| Ємність акумуляторної батареї | Встановлений силовий модуль, що складається з 5-ти тягових АКБ CHILWEE 6-EVF-25, ємність кожної 25 Ач, напруга 12 В. |
| Запас ходу на електротязі, км | ≤ до 55 |
| Максимальна потужність електродвигуна, Вт | 1200, керуючий контролер з MOSFET транзисторами в алюмінієвому корпусному виконанні для кращого охолодження |
| Розрахункова кількість циклів заряду батареї | ≤400 Наприклад, при розряді на 40% кількість циклів може досягати 1600. Тяговий аккумулятор CHILWEE добре переносить глибокі розряди. Навіть при розряді понад 90% (що не рекомендується) батарея здатна прослужити 400 циклів. Що частіше ви заряджаєте акумулятор після використання - то краще. Навіть якщо цього дня ви використовували тільки 20% ємності тягової батареї - поставте її на зарядку і зарядіть повністю, тобто на 100%. При розряді до 80% за один цикл за температури 20°С, акумулятор під час роботи в подібних умовах здатний зберегти 60% від початкової ємності навіть більше ніж 400 циклів досить глибокого розряду. Тяговий акумулятор не терпить часткової підзарядки в процесі експлуатації, тобто якщо вже батарею поставлено на зарядку - вона має бути повністю заряджена |
| Характеристики | |
| Max швидкість при русі на електротязі, км/год | ≤49 |
| Двигун, тип | Інтегрований у заднє колесо безщітковий електродвигун постійного струму. У конструкції двигуна використані Алюміній-нікель-кобальтові магніти (AlNiCo). Потужність двигуна 1200Ватт |
| Додаткове пасажирське місце | Передбачена наявність |
| Живлення для підзарядки батареї | Електрична мережа з напругою 220 Вольт (заводський модуль для підзарядки додається в комплекті) |
| Охоронна сигналізація | Так |
| Розширений стандартний пакет опцій | Задній багажний кофр, підніжки для заднього пасажира ( з функцією складання), передній багажний кошик, сигналізація з двома брелоками |
| Світлотехніка задня | Габаритний ліхтар/стоп-сигнал та вказівники поворотів |
| Світлотехніка передня | Передня світлодіодна фара з режимом "денного світла" |
| Тип батареї | Силовий модуль складається із свинцево-кислотних батарей із сумарною напругою 60 Вольт і ємністю 25A. Середній час повної зарядки від 6 до 8 годин. Тяговий акумулятор CHILWEE 6-EVF-25 (ємність 25 Ач, напруга 12 В) виробляється за технологією використання гелеподібного електроліту і рекомендований для техніки на електричній тязі. Електроліт у згущеному стані, завдяки чому батарея більш стійка до температурного впливу і глибоких розрядів. Цей тип АКБ вирізняється підвищеним числом циклів заряд-розряд: понад 400 при DOD (глибині розряду) 80%. Пластини тягового акумулятора забезпечені більш щільним активним матеріалом, завдяки цьому вони стійкі до глибоких розрядів і не втрачають ємність. Тяговий акумулятор 6-EVF-25 застосовується в різній техніці з електродвигунами. Корпус виконаний з ударостійкого ABS пластику і надійно герметизований. |
| Тип панелі приладів | Панель приладів на рідких кристалах з LED підсвічуванням. |
| Тип приводу | Інтегрований у заднє колесо електромотор безщіткового типу з постійними магнітами та додатковими датчиками Хола |
| Задній гальмівний механізм | Барабанний з механічним приводом |
| Підвіска задня | Маятникова із пружинно-гідравлічними амортизаторами |
| Підвіска передня | Телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами та захисними гофрами пір'їв вилки |
| Передні гальмівні механізми | Дисковий з гідравлічним приводом |
| Колісні диски | Легкосплавні ободи, пофарбовані порошковою емаллю |
| Вантажопідйомність, кг | 150 |
| Розмір шин передні/задні | 90/90 -12 / 90/90 -12; Шини безкамерного типу |
| Значення пакувальних розмірів мототехніки | |
| Довжина, м | 1,30 |
| Ширина, м | 0,45 |
| Висота, м. | 0,75 |
| Об'єм, куб.м | 0,41 |
| Вага, кг | 93.4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FADA |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 305 мм |
| Висота рульової стійки | 110 см |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка, Ручне гальмо |
| Вага | 72.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Максимальна швидкість | 49 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 49 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 25 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Тип електровелосипеда | Велоскутер |
| Кількість місць | 2 |
| Тип гальмівної системи | Гідравлічний дисковий |
| Кількість передач / Трансмісія | Інша кількість передач |
| NFC (захист від крадіжки) | Без NFC |
| Наявність кошика / багажника | Є кошик і багажник |
| Тип дисплея | Кольоровий LCD (TFT) |
| Знімний акумулятор | Ні |
- Ціна: 32 708 ₴










