Електрофетбайк Corso «Komodo Pro» 20" дюймів KD-36099, рама сталева, двигун 1000W, акумулятор літієвий 48V21AH.
Характеристики:
1. Рама сталева, колеса 20''х4.0 FET.
2. Вилка амортизаційна, двухкоронна.
3. Двигун 1000W номінальної потужності (1200W максимальна потужність).
4. Акумулятор 48V/21Ah Lithium.
Запас ходу при швидкості 55 км/год становить 60 км, вага водія 70 кг.
Оснащений системою PAS (Pedal Assist System) – це електронна система, яка визначає факт та інтенсивність педалювання та передає сигнал контролеру електровелосипеда. У відповідь двигун додає потужність, допомагаючи користувачеві крутити педалі без різких ривків.
5. Контроллер 48V.
6. Час заряду: 6-7 годин.
Максимальна швидкість 60 км/год.
Режимів швидкості – 3 (перемикання режимів на кермі), PASS-асистент.
Максимальне навантаження 150 кг.
7. Передні та задні гідравлічні гальма 180 мм.
8. Передній перемикач швидкостей шифтер Shimano Tourney SL-TX50 Shift Lever w/ indexes (Silver/Black).
9. Задній перемикач швидкостей Shimano Tourney TZ RD-TZ500, 7 швидкостей.
10. Тріскачка SHIMANO MF-TZ500-7 TOURNEY 14-28Т.
11. Широке сидіння.
12. Шатуни – сталеві.
13. Кермо – сталеве;
14. Великий РК-дисплей на кермі з технологією NFC надає додатковий рівень захисту та зручності: доступ до вашого електровелосипеда забезпечується швидким дотиком картки (2 картки в комплекті).
15. Гума KENDA 20*4.0.
16. Передня фара.
17. Сигнал.
18. В коробці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 508 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 40 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 60 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 21 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип електровелосипеда | Фетбайк |
| Кількість місць | 2 |
| Тип гальмівної системи | Гідравлічний дисковий |
| Кількість передач / Трансмісія | Інша кількість передач |
| NFC (захист від крадіжки) | Є NFC замок |
| Наявність кошика / багажника | Без кошика і багажника |
| Тип дисплея | Кольоровий LCD (TFT) |
- Ціна: 39 322 ₴




